Konferencja  Youth and Progress of Biology

Drodzy studenci i doktoranci! Zapraszamy do wzięcia udziału w XIV Międzynarodowej Konferencji Naukowej dla studentów i doktorantów „Youth and Progress of Biology”, poświęcony rocznicy 75th Wydziału Biologii Iwana Franki Narodowym Uniwersytecie Lwowskim i 90-lecia urodzin prof. MP Derkach, który odbędzie się w dniach 27-29 kwietnia 2020 roku we Lwowie, Ukraina.

Studenci i doktoranci, którzy przeprowadzają badania we wszystkich dziedzinach biologii, biomedycyny i ekologii są zaproszeni do udziału w Konferencji. Materiały z konferencji zostaną opublikowane w postaci książki abstraktów.

Uczestnicy konferencji mogą wybrać jedną z wymienionych form prezentacji materiałów - sprawozdania ustnego lub prezentacji plakatu.

Oficjalnymi językami konferencji są język angielski i ukraiński.

Rejestracja do 10 marca 2020:

Zapraszamy do Lwowa!