Zajęcia dotyczące gospodarowania odpadami

W dniach 25 grudnia w Szkole Podstawowej w Kwakowie oraz 30 grudnia w Szkole Podstawowej w Kończewie prof. Anna Jarosiewicz przeprowadziła zajęcia dotyczące gospodarowania odpadami. Dziękujemy za zaproszenie!

05.12.2022
Badamy źródliska

Pracownicy Instytutu ze studentami Biologii, Geografii oraz Ochrony Środowiska połączyli siły podczas badań terenowych. Jak zawsze było intensywnie i ciekawie.

28.11.2022
Nasz student na X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej "Modern achievements of pharmaceutical technology and biotechnology”

Student II roku Biologii SDS, Nataniel Stefanowski, reprezentował Instytut Biologii i Nauk o Ziemi Akademii Pomorskiej w Słupsku na X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej "Modern achievements of pharmaceutical technology and biotechnology”, która odbyła się w dniach 10-11 listopada 2022 roku w Katedrze Technologii Leków w Narodowym Uniwersytecie Farmaceutycznym w Charkowie.

22.11.2022
Poland Full Ahead

W ramach realizacji projektu „Aktywna Akademia – Poland full ahead” prof. M Niska nawiązała współprace, a następnie odwiedzała, Uniwersytet w Granadzie, Hiszpania.

22.11.2022
Wykład prof. dr. hab. Jana Kirvela w I Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie

W dniu 8 listopada 2022 roku, w I Liceum Ogólnokształcącym w Bytowie Pan prof. dr hab. Jan Kirvel z Akademii Pomorskiej w Słupku, geograf, specjalista hydrolog wygłosił wykład z cyklu Akademickie Spotkania z Nauką nt. „O wodzie bez lania wody” dla dwóch klas o profilu matematyczno-geograficznym.

15.11.2022
Kolejny sukces naszych studentów

W dniach 13-14 października 2022 r. we Włoszech odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Plant Biodiversity & Sustainbility” – International Scientific Conference On Plant Biodiversity & Sustainability” w formie on-line, gdzie mogli się spotkać naukowcy oraz studenci z ponad 30 państw.

26.10.2022