Konkurs PAN na najlepszy debiut

Komitet Biologii Organizmalnej Polskiej Akademii Nauk ustanowił nagrodę za najlepszy debiut naukowy, przyznawaną młodym naukowcom w trybie konkursowym.

12.01.2022
Warsztaty oświatowo-edukacyjne "Żyj zdrowo – żyj z wiedzą"

Dnia 18 i 19 listopada 2021 r. w Instytucie Biologii i Nauk o Ziemi odbyły się warsztaty oświatowo-edukacyjne "Żyj zdrowo – żyj z wiedzą" prowadzone przez prof. Natalię Kurhaluk, prof. Halinę Tkachenko i studentów Koła Naukowego Fizjologów Zwierząt „Oxygen”: Nataniela Stefanowskiego, Karmenę Lubińską, Joannę Katafiasz i Aleksandrę Walentynowicz.

03.12.2021
Warsztaty oświatowo-edukacyjne „Bioróżnorodność w medycynie”

W dniach 25 i 26 listopada 2021 r. w Instytucie Biologii i nauk o Ziemi odbyły się warsztaty oświatowo-edukacyjne „Bioróżnorodność w medycynie” w ramach projektu pn. „Społeczna odpowiedzialność – oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną”.

02.12.2021
Międzyszkolny Festiwal Explory

W dniach 22-26 listopada w Zespole Szkół Ekonomicznych w Słupsku odbywał się Międzyszkolny Festiwal Explory. Pracownicy Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi również w nim aktywnie uczestniczy.

29.11.2021