Projekt „Stefania”

W dniu 10-11 czerwca br. w Gorzowie Wielkopolskim odbył się 4 piknik naukowy podsumowujący projekt badawczy finansowany ze środków NCN „Życie i śmierć wymarłego nosorożca (Stephanorhinus sp.) z zachodniej Polski w świetle interdyscyplinarnych badań paleośrodowiskowych”.

08.08.2022
Reprezentacja Instytutu na Konferencji Naukowej w Poznaniu (24 czerwca 2022 r.)

W dniach 24 czerwca 2022 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu odbyła się Konferencja Naukowa pt. "Problemy zdrowotne tarlaków troci i łososia – ocena zagrożenia", zorganizowana wraz z Instytutem Rybactwa Śródlądowego im. S. Sakowicza w Olsztynie przy wsparciu Sekcji Ichtiopatologii Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych i Polish Branch Europian ...

04.07.2022
Sukces naszych studentów

W dniach 19 – 20 maja 2022 r. odbyła się formie on-line V Międzynarodowa Konferencja Młodych Naukowców „Charkowskie Forum Przyrodnicze” organizowany przez Narodowy Uniwersytet Pedagogiczny w Charkowie.

04.07.2022
Nataniel Stefanowski w wywiadzie dla Radiowej Czwórki Polskiego Radia

Po wydarzeniach związanych z Konkursem „Studencki Nobel 2022” nasz student Nataniel Stefanowski udzielił wywiadu dla Radiowej Czwórki Polskiego Radia, w którym opowiedział o swojej drodze do finału konkursu „Studencki Nobel”, oraz o badaniach naukowych i zainteresowaniach związanych z biomedycyną.

15.06.2022
Festiwal Sportu i Nauki

W dniu 9 czerwca 2022 roku na terenie campusu Akademii Pomorskiej w Słupsku odbył się Festiwal Sportu i Nauki.

13.06.2022