Drugie warsztaty oświatowo-edukacyjne

Dnia 9 czerwca 2022 r. w naszym Instytucie odbyły się kolejne warsztaty oświatowo-edukacyjne w ramach projektu „Społeczna odpowiedzialność – oddziaływanie regionalnych uczelni wyższych jako czynnika stymulującego międzypokoleniową aktywność społeczną”.

Tym razem gościli u nas uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Herberta w Słupsku.

Tematy warsztatów:

Narządy zmysłów

Organy hormonalne i funkcje hormonów

Zajęcia poprowadzili prof. Natalia Kurhaluk, prof. Halina Tkachenko oraz studenci ze Studenckiego Koła Naukowego Fizjologów Zwierząt „Oxygen” Karmena Lubińskia i Nataniel Stefanowski.

Tematyka wystąpienia cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczestników spotkania. W ramach podsumowania zajęć został przeprowadzony konkurs bazujący na informacjach zaprezentowanych na warsztatach. Nagrodami były gadżety Instytutu Biologii i Nauk o Ziemi.

Galeria: