Wyniki Konkursu fotograficznego „Bioróżnorodność i Georóżnorodność regionu Środkowego Pomorza”

Szanowni Uczestnicy Konkursu,

Bardzo dziękujemy za wszystkie nadesłane na konkurs prace, utrwaliliście na zdjęciach piękno i różnorodność naszego regionu. Wybór był bardzo trudny dlatego ogromnie się cieszymy, że będziemy mogli cieszyć się waszymi zdjęciami podczas planowanej wystawy fotograficznej w murach Akademii, gdzie zostaną zaprezentowane wszystkie prace konkursowe.

Przechodząc do wyników konkursu, komisja miała bardzo trudne zadania prace prezentowały wysoki poziom artystyczny i spójność tematyczną. Wyborem komisji laureatami konkurs fotograficznego zostali:

image alt text
Kategoria Szkoła Podstawowa

Malwina Borkowska, zdjęcie „Poddąbie 2020”

Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Kategoria Szkoła Ponadpodstawowe

Aleksandra Olesiak, zdjęcie „Ostatnie tchnienie”

Zespół Szkół Technicznych w Słupsku

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu!

Organizatorzy:

Dr hab. Monika Niska, prof. AP