XII edycja Nocy Biologów

13 stycznia 2023 roku w naszym Instytucie odbędzie się XII edycja ogólnopolskiej akcji Noc Biologów.

10.01.2023
Gala wręczenia nagród

Serdecznie zapraszamy, uczestników konkursu "Bioróżnorodność i Georóżnorodność regionu Środkowego  Pomorza", na galę wręczenia nagródpołączoną z wykładem Pracowników Słowińskiego Parku Narodowego.

05.12.2022
Zajęcia dotyczące gospodarowania odpadami

W dniach 25 listopada w Szkole Podstawowej w Kwakowie oraz 30 listopada w Szkole Podstawowej w Kończewie prof. Anna Jarosiewicz przeprowadziła zajęcia dotyczące gospodarowania odpadami. Dziękujemy za zaproszenie!

05.12.2022
Badamy źródliska

Pracownicy Instytutu ze studentami Biologii, Geografii oraz Ochrony Środowiska połączyli siły podczas badań terenowych. Jak zawsze było intensywnie i ciekawie.

28.11.2022
Nasz student na X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej "Modern achievements of pharmaceutical technology and biotechnology”

Student II roku Biologii SDS, Nataniel Stefanowski, reprezentował Instytut Biologii i Nauk o Ziemi Akademii Pomorskiej w Słupsku na X Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej "Modern achievements of pharmaceutical technology and biotechnology”, która odbyła się w dniach 10-11 listopada 2022 roku w Katedrze Technologii Leków w Narodowym Uniwersytecie Farmaceutycznym w Charkowie.

22.11.2022
Poland Full Ahead

W ramach realizacji projektu „Aktywna Akademia – Poland full ahead” prof. M Niska nawiązała współprace, a następnie odwiedzała, Uniwersytet w Granadzie, Hiszpania.

22.11.2022