Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Katedra Biologii

Kierownik - dr hab. Halyna Tkachenko, prof. AP

Zakład Zoologii i Fizjologii Zwierząt

Kierownik: prof. dr hab. Oleg Aleksandrowicz, tel. 59 84 05 437, pok. 221, e-mail: oleg.aleksandrowicz@apsl.edu.pl

dr hab. Natalia. Kurhaluk, prof. AP, tel. 59 84 05 360, pok. 226, e-mail: natalia.kurhaluk@apsl.edu.pl

dr hab. Halyna Tkachenko, prof. AP, tel. 59 84 05 360, pok. 226, e-mail: halyna.tkachenko@apsl.edu.pl

dr hab. Mykola Ovcharenko, prof. AP, pok. 214a, e-mail: mykola.ovcharenko@apsl.edu.pl

dr hab. Krzysztof Rychert, prof. AP, tel. 59 84 05 421, pok. 12, e-mail: krzysztof.rychert@apsl.edu.pl

dr Konrad Wiśniewski, tel. 59 84 05 360, pok. 223, e-mail: konrad.wisniewski@apsl.edu.pl

mgr Mirosława Jagodzińska – pracownik inżynieryjno-techniczny, tel. 59 84 05 360, pok. 226, e-mail: miroslawa.jagodzinska@apsl.edu.pl

Zakład Botaniki i Ochrony Przyrody

Kierownik: dr hab. Zbigniew Sobisz, prof. AP, tel. 59 84 05 346, pok. 232, e-mail: zbigniew.sobisz@apsl.edu.pl

dr hab. inż. Zbigniew Osadowski, prof. AP, tel. 605 312 263, e-mail: zbigniew.osadowski@apsl.edu.pl

dr Mariola Truchan, tel. 59 84 05 361, pok. 229, e-mail: mariola.truchan@apsl.edu.pl

dr Magdalena Wielgat-Rychert, tel. 59 84 05 421, pok. 11, e-mail: magdalena.wielgat-rychert@apsl.edu.pl

dr Anna Zduńczyk, tel. 59 84 05 361, pok. 10, e-mail: anna.zdunczyk@apsl.edu.pl

Zakład Biologii Eksperymentalnej

Kierownik: prof. dr hab. Zbigniew Mudryk, tel. 59 84 05 404, pok. 220, e-mail: zbigniew.mudryk@apsl.edu.pl

dr Marta Zdanowicz, tel. 59 84 05 413, pok. 217, e-mail: marta.zdanowicz@apsl.edu.pl

dr Piotr Perliński, tel. 59 84 05 432, pok. 216, e-mail: piotr.perlinski@apsl.edu.pl

Krzysztof Woźniak – pracownik inżynieryjno-techniczny, tel. 59 84 05 423, pok. 216, e-mail: krzysztof.wozniak@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj