Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Katerdra Nauk o Ziemi i Środowisku

Kierownik - dr hab. Dariusz Ficek, prof. AP

Zakład Chemii Środowiskowej

Kierownik: dr hab. inż. Aleksander Astel, prof. AP, tel. 59 84 05 422, pok. 124, e-mail: aleksander.astel@apsl.edu.pl

dr Agnieszka Parzych, tel. 59 84 05 374, pok. 127, e-mail: agnieszka.parzych@apsl.edu.pl

dr Katarzyna Bigus, tel. 59 84 05 423, pok. 120, e-mail: katarzyna.bigus@apsl.edu.pl

dr inż. Józef Antonowicz, tel. 59 84 05 374, pok. 127, e-mail: jozef.antonowicz@apsl.edu.pl

mgr Marcin Stec, tel. 59 84 05 423, pok. 120, e-mail: marcin.stec@apsl.edu.pl

mgr Paulina Piskuła – pracownik inżynieryjno-techniczny, tel. 59 84 05 423, pok. 219, e-mail: paulina.piskula@apsl.edu.pl 

Zakład Fizyki Środowiska

Kierownik: dr hab. Dariusz Ficek, prof. AP, pok. 23, e-mail: dariusz.ficek@apsl.edu.pl

dr Roman Majchrowski, pok. 21, e-mail: roman.majchrowski@apsl.edu.pl

dr Tomasz Zapadka, pok. 24, e-mail: tomasz.zapadka@apsl.edu.pl

mgr Magdalena Pawlik, pok. 26, e-mail: magdalena.pawlik@apsl.edu.pl

mgr Damian Stoltmann, pok. 21, e-mail: damian.stoltmann@apsl.edu.pl

Zakład Geoekologii i Geoinformacji

Kierownik: dr hab. Monika Niska, prof. AP, tel. 59 84 00 170, w.207, ul Partyzantów 27, pok. 11, e-mail: monika.niska@apsl.edu.pl

prof. dr hab. Ivan Kirvel, tel. 59 84 00461, w. 223, ul Partyzantów 27, pok. 35, e-mail: ivan.kirvel@apsl.edu.pl

dr hab. Adam Wojciechowski, prof. AP, tel. 59 84 00 208, w. 209, ul Partyzantów 27, pok. 15, e-mail: adam.wojciechowski@apsl.edu.pl

dr Joanna Gadziszewska 

dr Dariusz Baranowski, tel. 59 84 00 441, w. 222, ul Partyzantów 27, pok. 34, e-mail: dariusz.baranowski@apsl.edu.pl

dr Marek Majewski, tel. 59 84 03 545, w. 224, ul Partyzantów 27, pok. 38, e-mail: marek.majewski@apsl.edu.pl

Zakład Analiz Ekosystemowych

Kierownik: dr hab. inż. Anna Jarosiewicz, prof. AP, tel. 59 84 05 334, pok. 115, e-mail: anna.jarosiewicz@apsl.edu.pl

dr hab. Tomasz Hetmański, prof. AP, tel. 59 84 05 435, pok. 224, e-mail: tomasz.hetmanski@apsl.edu.pl

dr Brygida Radawiec, tel. 59 84 05 420, pok. 13, e-mail: brygida.radawiec@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj