Przejdź do treści strony
Godło

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

Studenci
Akadamia Pomorska Słupsk

Konsultacje

 

Terminy konsultacji on-line Instytut Biologii i Nauk o Ziemi

 

Lp

Imię i nazwisko

Termin

Adres e-mail

1

prof. dr hab. Oleg Aleksandrowicz

Poniedziałek 12.30-14

oleg.aleksandrowicz@apsl.edu.pl

2

prof.dr hab. Ivan Kirvel

Wtorek 11.30-13

Środa 10-12

ivan.kirvel@apsl.edu.pl

3

prof.dr hab. Zbigniew Mudryk

Czwartek 10-12

zbigniew.mudryk@apsl.edu.pl

4

dr hab. inż. Anna Jarosiewicz, prof. AP

Środa 8-10

anna.jarosiewicz@apsl.edu.pl

5

dr hab. Natalia Kurhaluk, prof.AP

Wtorek 10-11.30

natalia.kurhaluk@apsl.edu.pl

6

dr hab. Monika Niska, prof.AP

Wtorek 12.30-14.30

monika.niska@apsl.edu.pl

7

dr hab. Agnieszka Parzych, prof.AP

Piątek 8-9.30

agnieszka.parzych@apsl.edu.pl

8

dr hab. Halyna Tkachenko, prof.AP

Poniedziałek 10-12

halyna.tkachenko@apsl.edu.pl

9

dr hab. Józef Antonowicz, prof.AP

Wtorek 8-9.30

jozef.antonowicz@apsl.edu.pl

10

dr hab. Dariusz Ficek, prof.AP

Czwartek 11-13

dariusz.ficek@apsl.edu.pl

11

dr hab. Tomasz Hetmański, prof.AP

środa 10-12

tomasz.hetmanski@apsl.edu.pl

12

dr hab. Mykola Ovcharenko, prof.AP

Czwartek 9-10.30

mykola.ovcharenko@apsl.edu.pl

13

dr hab. Krzysztof Rychert, prof.AP

Piątek 11.15-13.15

krzysztof.rychert@apsl.edu.pl

14

dr hab. Zbigniew Sobisz, prof.AP

Poniedziałek 12-14

zbigniew.sobisz@apsl.edu.pl

15

dr hab. Adam Wojciechowski, prof.AP

Wtorek 14-15

Środa 14-15

adam.wojciechowski@apsl.edu.pl

16

dr Katarzyna Bigus

Czwartek 11-12.30

katarzyna.bigus@apsl.edu.pl

17

dr Brygida Radawiec

Poniedziałek 13.30-15

brygida.radawiec@apsl.edu.pl

18

dr Mariola Truchan

Poniedziałek 12-14

mariola.truchan@apsl.edu.pl

19

dr Magdalena Wielgat-Rychert

Poniedziałek 12-14

magdalena.wielgat-rychert@apsl.edu.pl

20

dr Marta Zdanowicz

Wtorek 11-12

Środa 11-12

marta.zdanowicz@apsl.edu.pl

21

dr Anna Zduńczyk

Piątek 7.45-9,45

anna.zdunczyk@apsl.edu.pl

22

dr Dariusz Baranowski

Poniedziałek 10-12

dariusz.baranowski@apsl.edu.pl

23

dr Roman Majchrowski

Czwartek 10.30-12

roman.majchrowski@apsl.edu.pl

24

dr Marek Majewski

Wtorek 10-12

marek.majewski@apsl.edu.pl

25

dr Piotr Perliński

Poniedziałek 10-12

piotr.perlinski@apsl.edu.pl

26

dr Konrad Wiśniewski

Wtorek 8.45-10.15

konrad.wisniewski@apsl.edu.pl

27

dr Tomasz Zapadka

Czwartek 10-12

tomasz.zapadka@apsl.edu.pl

28

mgr Magdalena Pawlik

Piątek 12-14

magdalena.pawlik@apsl.edu.pl

29

mgr Marcin Stec

Poniedziałek 13.30-12

marcin.stec@apsl.edu.pl

30

mgr Damian Stoltmann

Poniedziałek 10.30-12

damian.stoltmann@apsl.edu.pl

 

Znajdziesz nas tutaj